9:29 AM

Młody jęczmień od Love4health

Podobno ma więcej witaminy C niż sok pomarańczowy i więcej beta-karotemu niż marchewka! To także bogactwo aminokwasów i błonnika, dzięki czemu świetnie sprawdza się przy odchudzaniu. Drogocenne właściwości młodego jęczmienia doceniano już w starożytnej Sparcie. Czemu więc go nie spróbować?!Promotorzy zdrowego stylu życia mówią o nim w samych superlatywach: ma działanie przeciwwirusowe, przeciwzapalne, przeciwnowotworowe. Osobiście zdecydowałam się spróbować jęczmienia nie ze względu na jego właściwości odchudzające, ale na bogactwo witamin z grupy B i  żelaza oraz magnezu i cynku - mam chroniczne problemy z niedokrwistością, a po porodzie zupełnie nie mogę dojść do siebie - potwornie wypadają mi włosy i jestem dziwnie apatyczna, co o tej porze roku nigdy mi się nie zdarzało. Efekty uboczne, w postaci właściwości odchudzających wcale mi nie będą przeszkadzać ;-)
Więcej o właściwościach młodego jęczmienia przeczytacie TUTAJ ---->>>

Młody jęczmień stanowi naturalny, wysoce skoncentrowany suplement diety: 100 gramów proszku dostarcza wartość odżywczą równą prawie 2 kilogramom najlepszych, biologicznych upraw! Łyżka “zielonej żywności” ma wartość odżywczą zbliżoną do dwóch lub trzech porcji surowych, organicznie uprawianych warzyw
Źródło: “Sok z młodego jęczmienia – Eliksir młodości i gwarancja zdrowia – Barbara Simonsohn”

Porównałam ceny w kilku sklepach internetowych ze zdrową żywnością i ostatecznie zakupy zrobiłam TUTAJ ---->>>
Było warto - paczuszka dotarła szybko i sprawnie:-) Dzieciakom bardzo spodobał się gratisik - ołówki w kolorze żółtym i naturalnym. Na pewno posłużą w szkole;-)

Sproszkowany młody jęczmień staram się jeść codziennie. Najczęściej przygotowuję z niego sok - do szklanki soku ze świeżo wyciśniętych owoców dodaję trochę proszku. Próbowałam dosypać proszku do wody, ale nie smakuje mi wtedy jakoś specjalnie... Czasem zamiast do soku, wsypuję proszek do owsianki - jest super!

Jestem przekonana, że za jakiś czas napiszę Wam, jak poprawiła się kondycja moich włosów (bo teraz dosłownie garściami zbieram je w łazience z podłogi, wanny czy umywalki :-( i paznokci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeszcze więcej hand made!

Copyright © 2016 Crochet Studio PL , Blogger