3:41 PM

Mydełko różane - ROSE OF BULGARIACudnie pachnie, wspaniale się pieni, a przy tym delikatnie złuszcza naskórek. Stworzone na bazie oleju palmowego i kokosowego. Bez parabenów. Mydełko różane - ROSE OF BULGARIA - moje najnowsze odkrycie!!!


Moi przyjaciele doskonale wiedzą, że mam bzika na punkcie zdrowego stylu życia i medycyny naturalnej. Wszystko zaczęło się blisko 10 lat temu. Dziś syropy z sosny i mniszka lekarskiego, czeremchy i czarnego bzu, herbatki z czystka, mniszka czy wrotyczu, a także wzmacniające odporność (i pite ku pokrzepieniu serc;-) nalewki z dzikiej róży czy jarzębiny są standardem w mojej spiżarni. Kocham wszelkiego rodzaju miody - stałe miejsce ma u mnie niezastąpiony miód spadziowy. Chętnie eksperymentuję także z kosmetykami naturalnego pochodzenia. Ostatnio odkryłam cudne mydełko o rewelacyjnych właściwościach i w normalnej cenie (bo ceny niektórych mydeł przyprawiają o zawrót głowy...), a odkryciem dzielę się z Wami :-)

Po wyjęciu z uroczego opakowania moim oczom ukazała się cudnej urody kostka zapakowana szczelnie w folię. To dzięki niej mydełko utrzymało swój oszałamiający różany zapach :-)

Mydełko różane - ROSE OF BULGARIA polecam szczególnie osobom, które mają delikatną skórę, naczynkową, z tendencją do przebarwień. Dlaczego ? Ponieważ zawiera wodę różaną idealną do skóry naczynkowej. Niezwykle pozytywnie zaskoczyła mnie obecność dużej ilości naturalnych frakcji różanych płatków - to one mają działanie lekko złuszczające. Różana kostka z pewnością nie zastąpi peelingu enzymatycznego, ale będzie jego doskonałym uzupełnieniem.

Ciekawostka: mydełko różane z powodzeniem mogą stosować osoby z atopowym zapaleniem skóry- AZS. Naturalne oleje roślinne nawilżą i wzmocnią podrażnioną i przesuszoną skórę - u mojego syna sprawdza się rewelacyjnie!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeszcze więcej hand made!

Copyright © 2016 Crochet Studio PL , Blogger