12:56 PM

Gdy śmieje się dziecko...

Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat! Dlatego kocham dziergać dla najmłodszych - radość na twarzyczce maluszka (i rodzica) to najwspanialsza rzecz na świecie:-) Kocyki, sukienki, czapki, a ostatnio nawet buciki - całkiem sporo tego wyszło już spod mojego szydełka. Zapraszam do obejrzenia ostatnich prac:-)


Buciki, o zrobienie których zostałam poproszona, miały trafić na stópki małej księżniczki:-) Oczywistym było więc dla mnie, że muszą być różowe i cudnie mięciutkie. W wyborze włóczki pomogły mi ekspertki - moje córki:-) Młodsza wybrała włóczkę najmilszą w dotyku, a starsza dobrała kolor:-) W ten sposób wygrała włóczka bawełniano - bambusowa. Wyroby z niej są niezwykle miłe w dotyku i wygodne, a małe stópki będą mogły oddychać. Zastosowanie słupków reliefowych i "łuski krokodyla" sprawia, że efekt końcowy jest uroczy i niepowtarzalny. Guziczki dodają całości elegancji. Takie buciki świetnie sprawdzą się jako prezent i do codziennego użytku:-)

Gdzieś pomiędzy ząbkowaniem, szczepieniami i odrabianiem lekcji ze starszakami znalazłam czas na zrobienie tuniczki dla mojego maleństwa. Na warsztat poszła dropsowa bawełna w kolorze malwy - dla mojej Malwinki to strzał w dziesiątkę! Z resztą zobaczcie sami:-)

Dla chętnych podrzucam wzór, z którego korzystałam:

Na dziś koniec pisania - wracam do szydełka:-) Na tapecie mam czapki, kominy i mitenki z alpaki i wełny - WINTER IS COMING...
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeszcze więcej hand made!

Copyright © 2016 Crochet Studio PL , Blogger