10:18 PM

Romantyczne szydełkowe serwetkiNiezwykłe dekoracje domu? Możesz je zrobić własnoręcznie! Szydełkowe serwety czy bieżniki są niezwykle urocze i romantyczne. Pasują niemal do każdego wnętrza - przełamią surowość nowoczesnego wystroju lub podkreślą styl rustykalny, retro, shabby chic, glamour, vintage...

Osobiście uwielbiam serwety - pajęczynki, które ułożone na komodzie czy stoliku nadają wnętrzu delikatnego i eleganckiego charakteru. Kolorem, który króluje jest biel, ale mamy tu pełną dowolność! Jeśli serweta ma być ozdobą pokoju dziewczynki może być różowa, lawendowa czy jagodowa, w nowoczesnym wnętrzu najlepiej sprawdzi się szarość lub czerń, a świeżości na pewno nada groszkowa, słonecznożółta czy pomarańczowa :-)

Jak powiedziała moja ośmioletnia córcia - sztuka polega na wyrażaniu siebie i łamaniu zasad. Więc bądźmy odważne w tworzeniu i ubogacajmy wnętrza swoich domów własnoręcznymi realizacjami. Nawet jeśli dzieło nie będzie perfekcyjne - jest bezcenne! Przecież to #ręcznierobione, a więc niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, robione z cierpliwością i miłością, a przez to bezcenne!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeszcze więcej hand made!

Copyright © 2016 Crochet Studio PL , Blogger