1:22 PM

Bo #SpringIsComming

Chusty, chusty i jeszcze raz chusty - to odpowiedź na pytanie, co takiego robię, że nie piszę :-) Króluje cudnie gradientowa bawełna :-) Warto spędzać kolejne godziny z szydełkiem w dłoni przy robieniu cudnych szali, jeśli dzięki temu ich właścicielki czują się szczęśliwsze i bardziej wyjątkowe:-)


Na zdjęciu niżej widzicie mojego zdecydowanego faworyta - to chusta Treble Fantasy - wzór do nabycia TUTAJ


Za co ją pokochałam?


1. Kształt - większość szydełkowych chust, które spotykam są trójkątne (ma to swój urok, ale nie do każdego stroju pasuje). Treble Fantasy ma kształt rogalika, przez co jest mega praktyczna, a to dla mnie bardzo ważna cecha.

2. Poziom - tylko na pierwszy rzut oka ta szydełkowa chusta zdaje się być oparta o skomplikowany wzór. W rzeczywistości schemat jest dość prosty i powtarzalny, przez co nawet średniozaawansowana dziewiarka będzie w stanie stworzyć ten niesamowity szal.

3. Kolory - do zrobienia tej chusty użyłam włóczki, która łączy w sobie zgaszone kolory naturalne z cudownie soczystą
czerwienią. Mając ten szal na szyi czuję, że mogę wszystko!
Z wielką radością przedstawiam Wam cudowną Edlothia shawl, autorstwa wspaniałej Jasmin Rasanen (KLIK)
Wykonałam ją w kilku wariantach kolorystycznych. Chusta jest cudownie lekka, zwiewna i bardzo dobrze się ją robi, ale... wymaga zdecydowanie więcej skupienia od swojej poprzedniczki. Jednak efekt jest oszałamiający:-)

Edlothia Shawl by Crochet Studio PL

I na koniec zdjątko z moją najmłodszą córcią - to dowód, że brała czynny udział w sesji i, że jej chusta też się podoba - bo jest cudnie milusia w dotyku (ale to już zasługa włóczki: mieszkanki bawełny i akrylu).


ps. Przepraszam Kochani, że zaniedbałam bloga :-( Staram się na bieżąco kontaktować z Wami za pomocą mediów społecznościowych - zwłaszcza FB. Cieszę się, że coraz więcej osób zagląda tam do mnie, pisze i prosi o rady :-) Dzielę się z Wami swoją pasją i umiejętnościami z wielką radością i jestem o krok od podjęcia decyzji o nagrywaniu filmików instruktażowych na YT. Co Wy na to?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeszcze więcej hand made!

Copyright © 2016 Crochet Studio PL , Blogger