3:46 PM

Moje białe noce

czyli sezon komunijny w pełni:-) Na moim fanpage na Facebook'u często pokazuję niteczki, na których aktualnie pracuję. Ostatnio królowała biel i cieniutkie moherki różnych marek (zależało mi na przetestowaniu różnych włóczek - będzie o tym niebawem kolejny post).


Dziś pokażę Wam, Kochani, efekty moich białych nocy - bo przyszło mi dziergać głównie nocami :-) Ma to swoje plusy - Sołżenicyn powiedział, że życie ma sens wtedy, gdy brakuje dnia na zrobienie wszystkich zaplanowanych rzeczy. W myśl tej refleksji moje ma sens ogromniasty, bo czasu brakuje mi chronicznie, hahaha. Przyznam się Wam, że uwielbiam kłaść się spać zmęczona po dobrze przeżytym dniu. Uwielbiam, gdy nie gubię oczek i nie muszę pruć rzędów. I uwielbiam, gdy moje robótki lądują u nowych właścicieli, i radują ich oczy i serca :-)

A teraz specjalnie dla Was króciutki filmik - znacie mnie już na tyle dobrze, że wiecie, iż kocham próbować nowych rzeczy. Tak było i tym razem :-) Do zrobienia filmiku użyłam programu spark.adobe.com - baaaardzo proszę o komentarze i opinie, jak Wam się podoba :-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeszcze więcej hand made!

Copyright © 2016 Crochet Studio PL , Blogger