12:05 AM

Męska rzecz

Najczęściej robię karteczki dla dziewczynek, nastolatek, pań. Rzadziej dla maluszków - chrzest, roczek, urodzinki. Kartki dla panów - w mojej pracowni, to rzadkość. Ale zupełnie niedawno...

Zupełnie niedawno powstało coś szczególnego - urodzinowa kartka dla mężczyzny. Przygotowałam trzy projekty - każdy z nich powstał na bazie od Rzeczy z papieru. Urzekł mnie papier bazowy: bordo w kropeczki (faktycznie bordo ma delikatny gradient do prawie czarnego) - GENIALNY PRODUKT  od Laserowe Love.

W swoich pracach nie używam wykrojników - prezencik jest wycięty nożyczkami i podklejony tak, by uzyskać efekt trójwymiarowości. Podobnie rzecz się ma z "Moc życzeń" - tu też mamy efekt 3D.

Przy ostatniej karteczce, którą de facto robiłam jako pierwszą, namęczyłam się najbardziej. Zamarzyło mi się, żeby wykorzystać bazę eco i ten cudnej urody papier bazowy, który także kupiłam w Laserowe Love. Chciałam też tych nachodzących na siebie "chorągiewek". Ale nijak nie umiałam połączyć tego wszystkiego z życzeniem... Efekt końcowy, jak na zdjęciu. Ale białe kółeczko psuje mi całość i zupełnie nie mam pojęcia, jak to poprawić... Może ktoś z Was podpowie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeszcze więcej hand made!

Copyright © 2016 Crochet Studio PL , Blogger