2:29 AM

Zaproszenia na chrzest

Delikatne, subtelne, eleganckie - to, moim zdaniem, cechy idealnego zaproszenia na Chrzest Święty :-) Niżej prezentuję kilka zaproszeń dla małej księżniczki. Każdy projekt jest inny, każdy na swój sposób wyjątkowy :-)

zaproszenie_chrzest_#1
Na zaproszeniu powyżej wykorzystałam przepiękny elegancki papier z cudowną złotą poświatą, kupiony w Laserowe Love. Kwiaty w kolorze pudrowy róż z foamiranu. Perełka samoprzylepna 8 mm DP Craft i dziurkacz brzegowy DP Craft.

zaproszenie_chrzest_#2
Papiery wykorzystane w zaproszeniu pochodzą z kolekcji "New Baby" od Craft O'Clock. Tekturki (gołąbek z dzbankiem i świeca) kupione w Laserowe Love. Całość dopełniona przez elegancki foamiranowy kwiatek.

zaproszenie_chrzest_#3
Szczyt prostoty i elegancji :-) Cudowna karteczka, dla której papier bazowy pochodzi z kolekcji New Baby od Craft O'Clock, a wykończenie stanowi niesamowity biały papier z uroczą złotą poświatą - niestety, zdjęcie nie oddaje jego fenomenalnego wyglądu. Gołąbek od Laserowe Love. Całość zamyka skromna dekoracja w postaci trzech białych elementów dekoracyjnych w lewym górnym rogu.

zaproszenie_chrzest_#3a

zaproszenie_chrzest_#4
Kompozycja opiera się na różowym papierze w kropeczki z kolekcji Mój Skarb - Dziewczynka, od Craft O'Clock. Symbolika Chrztu Św. utrzymana jest dzięki gołąbkowi z dzbanuszkiem - to tekturka od Laserowe Love. Proste kwiatki wycięte są z fantastycznego połyskującego na złoto papieru. Niepowtarzalnego charakteru nadaje karcie dekoracyjne kwiatowe wykończenie brzegów.
Karta nie jest jeszcze spersonalizowana.

zaproszenie_chrzest_#5
To zaproszenie jest swego rodzaju eksperymentem - po zakupach w Zielonych Kotach wzbogaciłam się m.in. o tekturki - szatki,  złoty tusz i stemple. Szatkę wykorzystaną na zaproszeniu pomalowałam złotym tuszem, żeby ładnie odcinała się od białego tła. Stempelek - Chrzest Święty wybiłam na różowo, Niestety, nie jest on dobrze widoczny na złotym papierze... Szkoda... Za to foamiranowe kwiaty i wstążka stanowią przepiękną dekorację całości:-)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeszcze więcej hand made!

Copyright © 2016 Crochet Studio PL , Blogger